GÜNCEL POLİTİKA YEREL YÖNETİMLER EKONOMİ SPOR MAGAZİN RÖPORTAJLAR YAZAR CAFE FOTO GALERİ VİDEO GALERİ
Yalçın Küçükdamar
YAZARLAR
31 Aralık 2020 Perşembe

Koltuk sana yakışsın Büyük Altay...

Altay'da yüzler gülüyor. Kazandıkça her şey güzel ve şahane. Üst üste 5 maç yapacaksın. Bu pandemi döneminde zor günler yaşayacaksın. 5 galibiyetle liderlik koltuğuna oturacaksın. Bu koltuk Altayımız'a hayırlı olsun diyelim. 
İnşallar bu koltuktan inme olmasın. Sezon sonu hem sizin hem de bizim yüzümüz gülsün. 
Altay takımı başarılı oldukça hüznün yerini sevinç alıyor. Umutlar yeşeriyor.
Altaylı olmak ayrıcalıktır. Atatürk'ün ziyaret ettiği ikinci kulüptür Altay.  Evet İzmir'de bilhassa Altay camiasında gülücükler yüzlerden eksik olmuyor.
Tuzla gibi ligin güçlü ekiplerinden tek golle alınan 3 puan keyiflere keyif kattı tam anlamıyla. 9 yıl önceki o kötü günlere geri dönmek yok artık. O facialı yıllar geride kaldı. 
Genç, dinamik ve akıllı başkan Özgür Ekmekçioğlu'yla Altay güzel günlere yelken açtı. Yönetiminden teknik adamına futbolcusundan malzemecisine ve kulüp çalışanına kadar... Hepsi kenetlenmiş vaziyette. Büyük Altay'ı tekrar büyük yerlere getirmek için birlik olmuşlar.
Altay'ın taraftarları tribünde yok ama gönüllerde var. 
Onların kalpleri de Altay'ın başarısı için atıyor. Tekrar takımlarını güzel günlerde görmek istiyorlar. İşte herkes o Büyük Altay'ı yeniden yaratma yolculuğunda. "Şampiyonluğa odaklanmış" vaziyetteler. Neden olmasın!