GÜNCEL POLİTİKA YEREL YÖNETİMLER EKONOMİ SPOR MAGAZİN RÖPORTAJLAR YAZAR CAFE FOTO GALERİ VİDEO GALERİ
Yerel Yönetimler
29 Haziran 2020 Pazartesi 22:57

Karşıyaka'ya Bornova müjdesi

Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı, gelecek sezondan itibaren 3. Lig ekibi Karşıyaka'ya da ev sahipliği yapacak. Göztepe'nin Süper Lig'e çıkmasında önemli etkisi olan, 1. Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Altay'ın yanı sıra Altınordu'nun da maçlarını oynadığı Bornova Stadı için Karşıyaka ile protokol yapıldı. Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, "Göztepe, Altay ve Altınordu'nun ardından İzmirimizin bir diğer güzide kulübü Karşıyaka'ya da ev sahipliği yapacak olmanın gururunu yaşıyoruz" dedi

SONKALEİZMİR-Göztepe'yi 14 yıl sonra Süper Lig'e uğurlayan, Altay ve Altınordu'nun maçlarını oynamaya devam ettiği Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı, gelecek sezondan itibaren Karşıyaka'ya da ev sahipliği yapacak. 3. Lig'de bu sezon Play-Off mücadelesi veren yeşil-kırmızılıların başkanı Turgay Büyükkarcı, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ'la bir araya gelerek el sıkıştı.
Başkan Mustafa İduğ, "Göztepe, Altay ve Altınordu'nun ardından İzmirimizin bir diğer güzide kulübü Karşıyaka'ya da ev sahipliği yapacak olmanın gururunu yaşıyoruz. İlgili protokole Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı ile birlikte imza attık" açıklamasını yaptı.

(Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı, Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ'a 35 buçuk Karşıyaka forması hediye etti.)